Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

TRENDBAHCE.COM Çukurova üniversitesi mezunu peyzaj yüksek mimarı Uğur Erhan Kaya tarafından kurulmuştur. Firmamız, peyzaj sulama sistemleri konusunda 2004 yılından beri faaliyet göstermekte olup peyzaj ve sulama sistemleri alanında projelendirme, uygulama, teknik destek, malzeme satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetleri verirken, gerek tarımsal gerekse peyzaj sulama sistemlerinde dünya genelinde, konusunda öncü olmuş yüksek kalitedeki ürünleri kullanmaktadır.

 

Peyzaj alanlarının sulama projeleri ve otomasyonları konusunda ise dünya lideri olan Rainbird, Hunter, Krain, Signature, Orbit, Toro markaları ile çalışmaktayız. Ayrıca firmamız birçok yerli ve yabancı firma ile çözüm ortaklığı, bayilik ve işbirliği düzeyinde çalışmalar yürütmekte ve ürünlerini kullanmaktadır.

 

Müşteri profilimiz Kamu ve özel sektör olmak üzere iki ana gruptadır. Kamu sektöründe belediyeler, üniversite kampus alanları, kamu kuruluşları özel sektörde ise peyzaj firmaları, inşaat şirketleri, mühendislik ve proje firmaları ile çalışmaktayız. Kamu kuruluşlarına ve firmalarada teknik destek ve proje desteği vermekteyiz.

 

Ana hedefimiz, mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, rekabetçi fiyatlarla birlikte çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel prensipler ışığında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.